מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
טבלת אינטראקציות

paintable

טבלת אינטראקציות ניתן לצייר זה שולחן משולב לכל אחד, זה יכול להיות שולחן רגיל, שולחן ציור או כלי נגינה. אתה יכול להשתמש בצבעים מסוגים שונים כדי לצבוע על משטח השולחן כדי ליצור מוזיקה עם חבריך או משפחותיך, והמשטח יעביר ציור כדי להפוך למנגינה על ידי חיישני צבע. ישנן שתי דרכי רישום, רישום יצירתי וציור תו מוסיקה, ילדים יכולים לצייר כל מה שהם רוצים ליצור מוזיקה אקראית או להשתמש בכלל שאנחנו מעצבים כדי למלא צבע במיקום ספציפי כדי ליצור חריזה של פעוטון.

שולחן, שקע, עמוד

Trifold

שולחן, שקע, עמוד צורת הטריפולד מעודכנת על ידי שילוב של משטחים משולשים ורצף מתקפל ייחודי. יש לו עיצוב מינימליסטי ועם זאת מורכב ופיסולי, מכל זווית ראייה הוא חושף קומפוזיציה ייחודית. ניתן לקנה מידה של העיצוב כך שיתאים למטרות שונות מבלי לפגוע בשלמותו המבנית. הטריפולד הוא חלון ראווה של שיטות ייצור דיגיטליות ושימוש בטכנולוגיות ייצור חדשות כמו רובוטיקה. תהליך הייצור פותח בשיתוף פעולה עם חברת ייצור רובוטי המתמחה בקיפול מתכות עם רובוטים עם 6 צירים.

תכשיטים-עגילים

Eclipse Hoop Earrings

תכשיטים-עגילים יש תופעות אחד שעוצר ללא הרף את התנהגותנו, עוצר אותנו מתים אחר עקבותינו. התופעה האסטרולוגית של ליקוי חמה הסקרנה אנשים מגילאים קדומים ביותר של האנושות. החל מההתכהות הפתאומית של השמים וההתפוצצות מהשמש הטיל צל ארוך של פחד, חשדנות ותהייה על הדמיונות אופיים המדהים של ליקויי חמה מותיר רושם מתמשך על כולנו. עגילי חישוק ליקוי חמה של יהלום לבן 18 קראט נוצרו בהשראת ליקוי חמה של 2012. העיצוב מנסה לתפוס את הטבע והמסתורי של השמש והירח.

ריהוט ופיסול אורגניים

pattern of tree

ריהוט ופיסול אורגניים הצעה של מחיצה המשתמשת בחלקים מחטניים בצורה לא יעילה; כלומר החלק החלק של החלק העליון של תא המטען והחלק השורש בצורתו לא סדירה. התייחסתי לטבעות השנה האורגניות. הדפוסים האורגניים החופפים של המחיצה יצרו קצב נוח במרחב האורגני. עם המוצרים שנולדו ממעגל זה של חומר, כיוון מרחבי אורגני הופך לאפשרות עבור הצרכן. יתר על כן, הייחודיות של כל מוצר מעניקה להם ערך הרבה יותר גבוה.

צעצוע

Movable wooden animals

צעצוע הצעצועים החייתיים המגוונים נעים בדרכים שונות, פשוטות אך מהנות. צורות בעלי החיים המופשטות סופגות ילדים לדמיין. יש 5 בעלי חיים בקבוצה: חזיר, ברווז, ג'ירף, חילזון ודינוזאור. ראשו של ברווז זז מימין לשמאל כשאתה מרים אותו מהשולחן, נראה שהוא אומר לך "לא"; ראש הג'ירפה יכול לנוע מעלה ומטה; האף של חזיר, ראשי חילזון ודינוזאור נע מבפנים לחוץ כשאתה מסובב את זנבותיהם. כל התנועות גורמות לאנשים לחייך ולהניע ילדים לשחק בדרכים שונות, כמו למשוך, לדחוף, להסתובב וכו '.