מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חלל פנים

Chua chu kang house

חלל פנים נקודת הדיקור בבית זה הייתה לחבר את האזור הסגור לחזות חדשה לגמרי של שקט. בדרך זו משוחזר קסם היסטורי גולמי מסוים כדי להגן על ריקנות הבית. האירוח החדש מסתיים בהפתעת פנים בתוך פנים; יבש ורטוב מטבח בתוך מטבח ואוכל בתוך מטבח. חלל המגורים הופרע גם על ידי מתקפת אמנות מרשימה שהפכה במהרה לדיור האישי של החיווט החשמלי. כדי להשלים את הדגש הכללי, נדרשים פרוסות אור חמים כדי להכתים על כל קירות הצבע.

לוח השנה

Calendar 2014 “Town”

לוח השנה טאון היא ערכת מלאכת נייר עם חלקים הניתנים להרכבה חופשית בלוח השנה. הרכיבו בניינים בצורות שונות ותיהנו ליצור עיר קטנה משלכם. עיצובים איכותיים הם בעלי הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים על פי הרעיון של Life with Design.

צ'יפאו עכשווי

The Remains

צ'יפאו עכשווי ההשראה היא משרידים סיניים, "קרמיקה" היא הייצוג הכי פופולרי ולא משנה מהמלכים והאנשים. במחקר שלי, גם כיום הסטנדרטים העיקריים של האסתטיקה הסינית של אופנה ופנג שואי (עיצוב פנים וסביבה) אינם משתנים. הם אוהבים מעבר, שכבות ומאחלים. הייתי רוצה לעצב קיפאו כדי להביא את ההשלכה והתכונה של הקרמיקה מהשושלת הישנה לאופנה עכשווית. ומעורר אנשים שנשכחים מהתרבות והאתניות שלהם בכל פעם שאנחנו בדור ה- i.

מסעדה

Osaka

מסעדה אוסאקה, ממוקם בשכנתו ביבי של איטים (סאו פאולו, ברזיל), מראה בגאווה את האדריכלות שלו, ומציע אווירה אינטימית ונעימה במרחבים השונים שלה. המרפסת החיצונית שליד הרחוב היא הכניסה לחצר ירוקה ומודרנית, חיבור בין פנים, חוץ וטבע. האסתטיקה הפרטית והמתוחכמת התממשה בעזרת אלמנטים טבעיים כמו עץ, אבנים, ברזל וטקסטיל. מערכת גג למלה עם תאורה עמומה ועבודות סריג מעץ נחקרו בקפידה על מנת להשלים את עיצוב הפנים ההרמוניה, ולייצר את האווירה השונה.

מתקן לבדיקת יין

Grapevine House

מתקן לבדיקת יין בית ענבים בצורת ענבים מופשטים, שכמעט חופשיים ועומדים סביב הכרם. האלמנט התומך העיקרי שלו שנוצר על ידי טור מפוברק דיגיטלי מייצג הומאז 'לשורש גפן ישן. חזית הזכוכית המשכית של בית הגפן הינה פתוחה לכל הכיוונים ומאפשרת חווית נוף מידית של הכרם. יש להעניק שיפור טעם חזותי של כל יינות הבדיקה באופן זה.

לוח השנה

Calendar 2014 “Farm”

לוח השנה ערכת מלאכת הנייר של החווה קלה להרכבה. אין צורך בדבק או מספריים. להרכיב על ידי התאמת חלקים באותו סימון. כל חיה תהיה לוח שנה של חודשיים. עיצובים איכותיים הם בעלי הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים על פי הרעיון של Life with Design.