מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
זהות ארגונית

Jae Murphy

זהות ארגונית משתמשים במרחב השלילי מכיוון שהוא מסקרן את הצופים וברגע שהם חווים את רגע האהה, הם מייד אוהבים אותו ומשנן אותו. בסימן הלוגו יש ראשי תיבות J, M, המצלמה והחצובה המשולבים במרחב השלילי. מכיוון שג'יי מרפי מצלם לעיתים קרובות ילדים, המדרגות הגדולות, שנוצרו בשם, והמצלמה הנמוכה מצביעות על כך שילדים מוזמנים. באמצעות עיצוב זהות תאגידית, רעיון החלל השלילי מהלוגו מפותח עוד יותר. זה מוסיף מימד חדש לכל פריט וגורם לסלוגן, מבט לא שכיח על השגרה, להיות אמיתי.

סיכה

The Sunshine

סיכה התכונה של תכשיט זה היא שכאן השתמשו בצורת מורכבת גדולה מאבן המוגדרת למסגרת (אוויר) בלתי נראית. תצוגת עיצוב תכשיטים פותחת רק אבנים המסתירות את טכנולוגיית ההרכבה. האבן עצמה מוחזקת על ידי שני אביזרים בלתי בולטים וצלחת דקה משובצת יהלומים. צלחת זו היא הבסיס לכל סיכות המבנה התומך. הוא מחזיק את האבן השנייה. הקומפוזיציה כולה התאפשרה לאחר האבן השחיקה העיקרית המורכבת.

שני מושבים

Mowraj

שני מושבים Mowraj הוא שני מושבים המיועד לגלם את רוח הסגנונות האתניים המצריים והגותיים. צורתו נגזרה מהנוגראג, הגרסא המצרית של מזחלת הגורן השתנתה כדי לגלם את הכושר הגותי מבלי לפגוע במהותו האנטילובית האתנית. העיצוב מצופה לכה שחורה עם חריטות מצריות אתניות בעבודת יד בשתי הידיים והרגליים וכן ריפודי קטיפה עשירים מעוטרים בברגים וטבעות משיכה המעניקים לה מראה מימי הביניים כמו זרוע גותית.

בית מגורים

Tempo House

בית מגורים פרויקט זה הוא שיפוץ שלם של בית בסגנון קולוניאלי באחת השכונות המקסימות ביותר בריו דה ז'ניירו. הוקם באתר יוצא דופן, מלא בעצים וצמחים אקזוטיים (תוכנית נוף מקורית של אדריכל הנוף המפורסם Burle Marx), המטרה העיקרית הייתה לשלב את הגן החיצוני עם החללים הפנימיים על ידי פתיחת חלונות ודלתות גדולות. לקישוט מותגים איטלקיים וברזילאים חשובים, והקונספט שלו הוא שיהיה בו בד, כך שהלקוח (אספן אמנות) יוכל להציג את היצירות האהובות עליו.

ערכת בנייה רב תכליתית

JIX

ערכת בנייה רב תכליתית JIX היא ערכת בנייה שנוצרה על ידי אמן חזותי ומעצב מוצר מבוסס ניו יורק, פטריק מרטינז. הוא מורכב מאלמנטים מודולריים קטנים המעוצבים באופן ספציפי כדי לאפשר קשרי שתייה רגילים לחבר יחד, על מנת ליצור מגוון רחב של קונסטרוקציות. מחברי JIX מגיעים ברשתות שטוחות אשר בקלות מתפרקות, מצטלבות וננעלות במקומן. עם JIX תוכלו לבנות הכל, החל ממבנים שאפתניים בגודל החדר וכלה בפסלים מורכבים מהשולחן, והכל באמצעות מחברי JIX וקשיות שתייה.

אוסף אמבטיה

CATINO

אוסף אמבטיה קטינו נולד מתוך הרצון לתת צורה למחשבה. אוסף זה מעורר את שירת חיי היומיום באמצעות אלמנטים פשוטים, המפרשים מחדש את הארכיטיפים הקיימים של דמיוננו באופן עכשווי. זה מציע לחזור לסביבה של חום ויציבות, באמצעות יערות טבעיים, המכוסים ממוצקים ומורכבים כדי להישאר נצחיים.