מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חלל התצוגה

Ideaing

חלל התצוגה זהו אולם התערוכות של הארגון בשנת 2013 בעיצוב גואנגג'ואו, שתוכנן על ידי C&C Design Co. בע"מ. העיצוב מסלק בצורה מסודרת את השטח של פחות מ 91 מ"ר, המוצג על ידי תצוגת מסך המגע והמקרן המקורה. קוד ה- QR המוצג בתיבת האור הוא קישורי הרשת של הארגון. בינתיים, המעצבים מקווים כי מראה הבניין כולו יכול להעניק לאנשים תחושה מלאת חיוניות, ולכן מדגימים את היצירתיות שיש לחברת העיצוב, כלומר "רוח העצמאות, ורעיון החופש" שאותם דוגלת. .

בד מישוש

Textile Braille

בד מישוש מחשבת טקסטיל אקארד אוניברסלית תעשייתית כמתרגמת לעיוורים. אנשים בעלי ראייה טובה יכולים לקרוא את המארג הזה והיא מיועדת להם לעזור לעיוורים שמתחילים לאבד את הראייה או סובלים מבעיות ראייה; על מנת ללמוד את מערכת הברייל עם חומר ידידותי ונפוץ: בד. הוא מכיל את האלף-בית, המספרים וסימני הפיסוק. לא מתווספים צבעים. זהו מוצר בקנה מידה אפור כעקרון ללא תפיסת אור. זהו פרויקט בעל משמעות חברתית ועובר על טקסטיל מסחרי.

ברזים

Electra

ברזים אלקטרה הנחשבת כמייצגת השימוש הדיגיטלי במגזר הצבאות משלבת את הטכנולוגיה עם העיצוב כדי להדגיש את העיצוב העידן הדיגיטלי. הברזים שאין להם ידית נפרדת מושכים את כולם בגלל האלגנטיות והמראה החכם שלה מכריע להיות ייחודי באזור הרטוב. כפתורי תצוגת המגע של אלקטרה מציעים למשתמשים פתרון ארגונומי יותר. "Eco Mind" של הברזים מספקים למשתמש יעילות מקסימאלית בחיסכון. תכונה זו מוסיפה במיוחד ערך לדורות הבאים

שטחי משרדים

C&C Design Creative Headquarters

שטחי משרדים המטה היצירתי של C&C Design ממוקם בסדנה פוסט-תעשייתית. הבניין שלו הופך ממפעל לבנים אדומות בשנות השישים. בהתחשב בהגנה על המצב הנוכחי ועל הזיכרון ההיסטורי של הבניין, צוות העיצוב ניסה כמיטב יכולתם להימנע מפגיעה במבנה המקורי בעיצוב הפנים. הרבה אשוח ובמבוק משמשים בעיצוב הפנים. הפתיחה והסגירה והחלפת החללים מוגדרים בצורה חכמה. עיצובי התאורה באזורים שונים משקפים אווירה חזותית שונה.

ספסל רחוב

Ola

ספסל רחוב ספסל זה, שתוכנן בעקבות אסטרטגיות עיצוב אקולוגיות, לוקח ריהוט רחוב לרמה חדשה. באותה מידה בבית בסביבה עירונית או טבעית, קווי הנוזלים יוצרים מגוון אפשרויות ישיבה בספסל אחד. החומרים המשמשים הם אלומיניום ממוחזר לבסיס ופלדה למושב, שנבחרו בגלל סגולותיהם הניתנות למחזור ועמיד; יש לו גימור מצופה אבקה בהיר ועמיד, אידיאלי לשימוש חיצוני בכל הכריכות. עוצב במקסיקו סיטי על ידי דניאל אולברה, הירושי איקנאגה, אליס פגמן וקרימה טוסקה.

ברז

Amphora

ברז סדרת אמפורה מיועדת לחבר בין עבר לעתיד ונותנת הזדמנות לחוות את הצורות הבסיסיות והפונקציונליות של ימי קדם. לא היה קל כמו היום להפוך את מי מקור החיים שלנו לאותם ימים. צורתו הלא שגרתית של הברז מגיעה מאות שנים לפני היום, אך המחסנית החוסכת במים שלה מביאה מחר. ברז רטרו מעוצב ממזרקות רחוב מימי קדם ומביא אסתטי לחדרי האמבטיה שלכם.