מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
נברשת

Lory Duck

נברשת הברווז של לורי מעוצב כמערכת מתלה המורכבת ממודולים העשויים זכוכית פליז וזכוכית אפוקסי, שכל אחד מהם דומה לברווז המחליק ללא מאמץ דרך מים קרירים. המודולים מציעים גם אפשרות להגדרה; עם נגיעה, כל אחד יכול להיות מותאם לפנים לכל כיוון ולתלות בכל גובה. הצורה הבסיסית של המנורה נולדה במהירות יחסית. עם זאת, הוא היה זקוק לחודשי מחקר ופיתוח עם אינספור טיפוסים כדי ליצור את האיזון המושלם שלו ואת המראה הטוב ביותר מכל הזוויות האפשריות.

קולקציית בגדי נשים

Hybrid Beauty

קולקציית בגדי נשים העיצוב של קולקציית היופי ההיברידית הוא להשתמש בקלילות כמנגנון ההישרדות. תכונות חמודות שהוקמו הן סרטים, ראפלס ופרחים, והם משוחזרים על ידי טכניקות כרייה מסורתיות וטכניקות קוטור. זה משחזר טכניקות קוטור ישנות להכלאה מודרנית, שהיא רומנטית, חשוכה, אך גם נצחית. כל תהליך העיצוב של Hybrid Beauty מקדם קיימות ליצירת עיצובים נצחיים.

פורטל אור עיר הרכבת העתידית

Light Portal

פורטל אור עיר הרכבת העתידית פורטל האור הוא תוכנית המופת של עיר הרכבות המהירה של יבין. רפורמה באורח החיים ממליצה לכל הגילאים כל השנה. בסמוך לתחנת הרכבת המהירה Yibin שפעלה מאז יוני 2019, מרכז גרין-ליין של יבין כולל 160 מגדלי תאומים לשימוש מעורב בגובה 160 מ 'ומשלבים ארכיטקטורה וטבע עם שדרת הנוף שאורכה 1 ק"מ. לייבין יש היסטוריה כבר למעלה מ- 4000 שנה, וצברה חוכמה ותרבות בדיוק כמו המשקעים בנהר סימנו את התפתחותו של יבין. מגדלי התאומים משמשים פורטל קל להדרכת המבקרים וכן נקודת ציון עבור התושבים להרכבה.

מרפאת שיניים

Clinique ii

מרפאת שיניים Clinique ii היא מרפאה אורתודונטית פרטית עבור מוביל דעה ומאורן המיישם ומחקר טכניקות וחומרים מתקדמים ביותר בתחום הדיסציפלינה שלו. האדריכלים דמיינו תפיסת השתלה המבוססת על שימוש טיפוסי אורתודונטי במכשירים רפואיים בעלי דיוק גבוה כעיקרון עיצובי במרחב. משטחי קיר וריהוט פנים מתמזגים בצורה חלקה לקליפה לבנה עם נתז של קוריאן צהוב בו מושתלים טכנולוגיות רפואיות חדישות.

מטה סופר מגלופוליס X שנזן

Megalopolis X

מטה סופר מגלופוליס X שנזן Megalopolis X תהיה המרכז החדש בלב אזור המפרץ הגדול יותר, קרוב לגבול בין הונג קונג לשנג'ן. תוכנית האב משלבת אדריכלות עם רשתות להולכי רגל, פארקים ומרחבים ציבוריים. רשתות תחבורה מעל ומתחת לקרקע מתוכננות על ידי מקסימום קישוריות בעיר. רשת תשתית בת קיימא מתחת לפני הקרקע תספק מערכות קירור מחוז וטיפול בפסולת אוטומטית בצורה חלקה. המטרה היא להקים מסגרת תכנית אב יצירתית של אופן התכנון של ערים בעתיד.

קולב פרפרים

Butterfly

קולב פרפרים קולב הפרפרים קיבל את שמו בזכות דמיונו לצורת פרפר מעופף. זהו ריהוט מינימליסטי שניתן להרכיב בצורה נוחה עקב תכנון הרכיבים המופרדים. המשתמשים יכולים להרכיב את הקולב במהירות בידיים חשופות. כאשר יש צורך בתנועה, נוח להובלה לאחר פירוק. ההתקנה נוקטת רק בשני שלבים: 1. ערוך את שתי המסגרות יחד כדי ליצור X; והופכים את המסגרות בצורת היהלום מכל צד חופפות. 2. החלק את חתיכת העץ דרך המסגרות בצורת היהלום החופפות משני הצדדים כדי להחזיק את המסגרות