מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שרשרת וסיכה

I Am Hydrogen

שרשרת וסיכה העיצוב נוצר בהשראת הפילוסופיה הניאו-פלאטונית של מקרוקוסמוס ומיקרוקוסמוס, כשהוא רואה את אותם דפוסים המופקים בכל רמות הקוסמוס. תוך התייחסות ליחס הזהב ורצף הניקוי, השרשרת כוללת עיצוב מתמטי המחקה את דפוסי הפילוטקסיס הנצפים בטבע, כפי שניתן לראות בחמניות, בחינניות ובצמחים אחרים. טורוס הזהב מייצג את היקום, עטוף במרקם של זמן-חלל. "אני מימן" מייצג במקביל מודל של "הקבוע העיצוב האוניברסאלי" ודגם של היקום עצמו.

תכשיטים

Clairely Upcycled Jewellery

תכשיטים תכשיטים יפהפיים, ברורים ומעוצבים, מעוצבים מתוך צורך להשתמש בחומר הפסולת מייצור נברשת קלייר דה לון. קו זה התפתח למספר לא מבוטל של אוספים - כולם מספרים סיפורים, כולם מייצגים הצצות אישיות מאוד לפילוסופיות של המעצב. שקיפות היא חלק חיוני מהפילוסופיה של המעצבים, וזה בא לידי ביטוי בבחירה באקריליק המשמש. מלבד המראה האקרילית המשמשת, אשר עצמה משקפת אור, החומר תמיד שקוף, צבעוני או ברור. אריזת CD מחזקת את המושגים של שימוש חוזר.

טבעת

The Empress

טבעת אבן יופי פנטסטית - פירופה - עצם מהותה מביאה את הפאר והחגיגיות. זה היופי והייחודיות של האבן שהזדהה את התמונה, המיועדת לקישוט עתידי. היה צורך ליצור מסגרת ייחודית לאבן, שתוביל אותו לאוויר. האבן נמשכה מעבר למתכת האחיזה שלה. הנוסחה הזו תשוקה חושנית וכוח אטרקטיבי. היה חשוב לשמור על התפיסה הקלאסית, תוך תמיכה בתפיסה המודרנית של תכשיטים.

סיכה

The Sunshine

סיכה התכונה של תכשיט זה היא שכאן השתמשו בצורת מורכבת גדולה מאבן המוגדרת למסגרת (אוויר) בלתי נראית. תצוגת עיצוב תכשיטים פותחת רק אבנים המסתירות את טכנולוגיית ההרכבה. האבן עצמה מוחזקת על ידי שני אביזרים בלתי בולטים וצלחת דקה משובצת יהלומים. צלחת זו היא הבסיס לכל סיכות המבנה התומך. הוא מחזיק את האבן השנייה. הקומפוזיציה כולה התאפשרה לאחר האבן השחיקה העיקרית המורכבת.

טבעת

Pollen

טבעת כל יצירה היא פרשנות לשבר הטבע. הטבע הופך לעילה לעורר חיים בתכשיטים, לשחק באורות ובצללים במרקמים. המטרה היא לספק תכשיט עם צורות מפורשות כפי שהטבע יעצב אותם ברגישותו ובחושניותו. כל החלקים מיוצרים בעבודת יד כדי לשפר את המרקמים והייחודיות של התכשיט. הסגנון טהור כדי להגיע לחומר חיי הצמח. התוצאה מעניקה ליצירה ייחודית וגם נצחית המחוברת עמוק לטבע.

תכשיטים הניתנים להתאמה

Gravity

תכשיטים הניתנים להתאמה בעוד שבמאה ה- 21 השימוש בטכנולוגיות עכשוויות גבוהות, בחומרים חדשים או בצורות חדשות קיצוניות הוא לעתים קרובות חובה לעשות חידושים, כוח המשיכה מוכיח את ההפך. כוח המשיכה הוא אוסף של תכשיטים הניתנים להתאמה המשתמשים רק בחוט, בטכניקה ישנה מאוד, וכוח המשיכה, משאב בלתי נדלה. הקולקציה מורכבת ממספר רב של אלמנטים מכסף או זהב, עם עיצובים שונים. כל אחד מהם יכול להיות משויך פנינים או גדילי אבנים ותליונים. האוסף מכנה כל כך אינסוף של תכשיטים שונים.