מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ספר החקלאות

Archives

ספר החקלאות הספר מסווג לחקלאות, פרנסת אנשים, חקלאות וצד, מימון חקלאי ומדיניות חקלאית. בדרך של עיצוב מסווג, הספר מתאים יותר לדרישה האסתטית של אנשים. בכדי להיות קרוב יותר לתיק, תוכנן כריכת ספר מלאה סגורה. הקוראים יכולים לפתוח את הספר רק לאחר קריעתו. מעורבות זו מאפשרת לקוראים לחוות את תהליך פתיחת הקובץ. יתר על כן, כמה סמלי חקלאות ישנים ויפים כמו קוד סוז'ו וכמה טיפוגרפיה ותמונה המשמשים בעידנים מסוימים. הם היו בשילוב מחדש ומופיעים בכריכת הספר.

מיתוג

Co-Creation! Camp

מיתוג זהו עיצוב הלוגו והמיתוג של האירוע "Co-Creation! Camp", עליו מדברים אנשים על התחדשות מקומית לעתיד. יפן מתמודדת עם סוגיות חברתיות חסרות תקדים כמו ילודה נמוכה, הזדקנות אוכלוסין או סילוק האזור. "יצירה משותפת! מחנה" יצרה כדי להחליף את המידע שלהם ולעזור זה לזה מעבר לבעיות השונות עבור האנשים המעורבים בענף התיירות. צבעים שונים מסמלים את רצונו של כל אדם, והוא הוביל רעיונות רבים והניב יותר ממאה פרויקטים.

אריזת ממתקים

5 Principles

אריזת ממתקים 5 העקרונות היא סדרת אריזות ממתקים מצחיקות ולא שגרתיות עם טוויסט. זה נובע מתרבות הפופ המודרנית עצמה, בעיקר מתרבות הפופ האינטרנטית וממונות האינטרנט. כל עיצוב חבילות כולל אופי פשוט לזיהוי, שאנשים יכולים להתייחס אליו (איש השרירים, החתול, האוהבים וכדומה), וסדרה של 5 ציטוטים מעוררי השראה או מצחיקים קצרים אודותיו (מכאן השם - 5 עקרונות). בציטוטים רבים יש גם כמה אזכורים פופ-תרבותיים. זה פשוט בייצור ועם זאת אריזה ייחודית ויזואלית וקל להרחבה כסדרה

הלוגו

N&E Audio

הלוגו בתהליך עיצוב מחדש של הלוגו של N&E, N, E מייצג את שם המייסדים נלסון ואדיסון. אז, היא שילבה את הדמויות של N&E וצורת גל צליל ליצירת לוגו חדש. HiFi בעבודת יד הוא ספק שירותים ייחודי ומקצועי בהונג קונג. היא ציפתה להציג מותג מקצועי ברמה גבוהה ולייצר רלוונטיות מאוד לענף. היא מקווה שאנשים יוכלו להבין למה התכוון הלוגו כשהם מסתכלים עליו. קלוריס אמרה כי האתגר ביצירת הלוגו הוא כיצד להקל על זיהוי הדמויות של N ו- E מבלי להשתמש בגרפיקה מסובכת מדי.

אתר אינטרנט

Upstox

אתר אינטרנט Upstox בעבר הייתה חברת הבת של RKSV פלטפורמה למסחר במניות מקוונות. מוצרים מובחנים המיועדים לסוחרים והדיוטים הם אחד ה- USP החזקים של Upstox יחד עם פלטפורמת הלמידה שלה לסחר חופשי. האסטרטגיה והמותג כולו הומצאו במהלך שלב העיצוב בסטודיו של לוליפופ. מתחרים מעמיקים, משתמשים ומחקרי שוק עזרו במתן פתרונות שיצרו זהות נפרדת לאתר. עיצובים נעשו אינטראקטיביים ואינטואיטיביים בעזרת איורים, אנימציות ואייקונים בהתאמה אישית, ועזרו לשבור את המונוטוניות של אתר מונע נתונים.

יישום אינטרנט

Batchly

יישום אינטרנט פלטפורמה מבוססת Batchly SaaS מאפשרת ללקוחות Amazon Web Services (AWS) להפחית את העלויות שלהם. עיצוב אפליקציות האינטרנט במוצר הוא ייחודי ומושך מכיוון שהוא מאפשר למשתמש לבצע פונקציות שונות מנקודה אחת מבלי לצאת מהדף ובנוסף שוקל לספק מבט לעין הציפור על כל הנתונים החשובים למנהלים. המוקד ניתן גם בהצגת המוצר דרך אתר האינטרנט שלו והוא תוכנן לתקשר את ה- USP שלו ב -5 השניות הראשונות עצמה. הצבעים המשמשים כאן הם מלאי חיים ואייקונים ואיורים עוזרים להפוך את האתר לאינטראקטיבי.