מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הכנסייה

Mary Help of Christian Church

הכנסייה בהתחשב בהרחבת הקהילה הקתולית והגדלת התיירים באי סמוי, סוראטאני. מרי עזרה מהצד החיצוני של הכנסייה נוצרה בצורה משולבת של ידיים מתפללות, כנפי זווית וקרני רוח הקודש. מרחב פנימי, ביטחון כמו ברחם האם. על ידי שימוש בחלל האור הארוך והצר ובאגף בטון גדול מבודד קל משקל העוברים דרך החלל הקל נבנו כדי ליצור צל המשתנה עם הזמן ועם זאת שומר על נוחות הפנים. צמצם את הקישוט הסמלי והשימוש בחומר טבעי כשקט נפשי בהכנעה בזמן התפילה.

בית מגורים

Abstract House

בית מגורים בית המגורים עושה שימוש באסתטיקה מודרנית תוך שמירה על חצר מרכזית, המעוררת את הנוהג הכווייתי המסורתי בבניית בתים. כאן מותר לבית המגורים להכיר גם בעבר וגם בהווה, מבלי להתנגש. תכונת המים שבמדרגות הדלת הראשית מטאטאת כלפי חוץ, הזכוכית מהרצפה עד התקרה מסייעת לשמור על החללים פתוחים יותר, ומאפשרת למשתמשים לעבור בין החוץ והפנים, בעבר ובהווה, ללא מאמץ.

מסעדה

Chuans Kitchen II

מסעדה המטבח השני של צ'ואן, שלוקח גם את כלי האדמה השחורים של סצ'ואן יינגג'ינג וגם חומרי אדמה ממוקשים מבניית המטרו, הוא מסעדה ניסיונית הבנויה על הניסוי העכשווי של אמנות עממית מסורתית. פריצת דרך גבול החומרים ובחינת הצורה המודרנית של אמנות עממית מסורתית, אינפיניטי מיינד חילצה את האטמים שהושלכו לאחר תהליך הירי של כלי האדמה השחורים של יינגנג ', והשתמשו בהם כאל מרכיב הקישוט העיקרי במטבח השני של צ'ואן.

בית קפה

Hunters Roots

בית קפה בתגובה לתקציר לאסתטיקה מודרנית ונקייה נוצר פנים בהשראת ארגזי פרי מעץ המשמשים בצורה מופשטת. הארגזים ממלאים את החללים ויוצרים צורה פיסולית טבולה כמעט כמו מערה, ובכל זאת כזו המיוצרת מצורות גיאומטריות פשוטות וישרות. התוצאה היא חוויה מרחבית נקייה ומבוקרת. העיצוב החכם גם ממקסם את המרחב המצומצם על ידי הפיכת אביזרים מעשיים לתכונות דקורטיביות. האורות, הארונות והמדפים תורמים לקונספט העיצובי והוויזואלי הפיסולי.

משרד שירות

Miyajima Insurance

משרד שירות הרעיון של הפרויקט הוא "לחבר את המשרד עם העיר" תוך ניצול הסביבה. האתר ממוקם במקום בו סקירה כללית על העיר. כדי להשיג זאת מאמצים חלל בצורת מנהרה, העוברת משער הכניסה לקצה חלל המשרדים. הקו של עץ התקרה והפער השחור המותקן באורות וגופי מיזוג אוויר מדגישים את הכיוון לעיר.

לוחות אקוסטיים מרופדים

University of Melbourne - Arts West

לוחות אקוסטיים מרופדים תקצירנו היה לספק ולהתקין שפע של לוחות אקוסטיים עטופים מבד בגדלים, זוויות וצורות שונות. אבות טיפוס ראשוניים ראו שינויים הן בעיצוב והן באמצעים הפיזיים להתקנה ולמתלה של לוחות אלה מהקירות, התקרות ומחלקן התחתון של גרם המדרגות. בשלב זה הבנו שמערכות התליה הקנייניות הנוכחיות לפאנלי התקרה אינם מתאימים לצרכים שלנו ותכננו את שלנו.