מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אמנות

Metamorphosis

אמנות האתר נמצא באזור התעשייה קיהין שבפרברי טוקיו. עשן המתבשל בעקביות מארובות מפעלים תעשייתיים כבדים עשוי לתאר דימוי שלילי כמו זיהום וחומריות. עם זאת, התצלומים התמקדו בהיבטים השונים של המפעלים המציגים את יופיים התפקודיים. במהלך היום, צינורות ומבנים יוצרים דפוסים גיאומטריים עם קווים ומרקמים וקנה המידה על מתקנים בלויים יוצר אוויר של כבוד. בלילה המתקנים מתחלפים למבצר קוסמי מסתורי מזה של סרטי מדע בדיוני בשנות השמונים.

חברתי ופנאי

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

חברתי ופנאי הקווים האופקיים והאנכיים מצטלבים זה בזה ליצירת רשת. כל רשת היא פלטפורמת תקשורת, שהיא גם המקור לתפיסת עיצוב הוויסקי. מבחינת חיסכון באנרגיה והגנה על הסביבה, המעצב השתמש במנורות LED חוסכות אנרגיה לאורך כל המוט. על מנת לשמור על איכות האוויר בבר, העיצוב מאמצ חלונות מצפון לדרום, מה שיכול להבטיח מעבר של אוויר טבעי.

אולם התצוגה

City Heart

אולם התצוגה מהארכיטקטורה של העיר לאינדקס כדי להבין ולשקול את איזון העיצוב, הביטוי של העיר התמצה בשלושה פינות חלל, דרך הבנייה והפיתוח העירוני לקידום מפעלים, הפרספקטיבה של העיר ואנשים על שינוי העיר והתכונות העירוניות והעירוניות. מתקפל באקלים בתמורה לביטוי הבנת המעצב של עיר, לראות את עברה של העיר יותר כדי לראות את עתידו.

מנורת שולחן

Oplamp

מנורת שולחן Oplamp כולל גוף קרמי ובסיס מעץ מלא שעליו מונח מקור אור הוביל. הודות לצורתו, המתקבלת באמצעות מיזוג של שלושה קונוסים, ניתן לסובב את גופו של האופלאמפ לשלושה מצבים ייחודיים היוצרים סוגים שונים של אור: מנורת שולחן גבוהה עם אור הסביבה, מנורת שולחן נמוכה עם אור הסביבה, או שתי אורות סביבה. כל תצורה של קונוסי המנורה מאפשרת לפחות אחת מקורות האור לתקשר באופן טבעי עם ההגדרות האדריכליות שמסביב. Oplamp מעוצב ומעוצב בעבודת יד לחלוטין באיטליה.

מנורת שולחן מתכווננת

Poise

מנורת שולחן מתכווננת המראה האקרובטי של Poise, מנורת שולחן שתוכנן על ידי רוברט דאבי מ- Unform. הסטודיו עובר בין סטטי לדינמי ליציבה גדולה או קטנה. תלוי בפרופורציה שבין הטבעת המוארת שלה לבין הזרוע אוחזת בה, מתרחש קו חוצה או משיק למעגל. כשהיא מונחת על מדף גבוה יותר, הטבעת עשויה להיות תלויה על המדף; או על ידי הטיית הטבעת, זה יכול לגעת בקיר שמסביב. הכוונה להתאמה זו היא לגרום לבעלים להיות מעורבים באופן יצירתי ולשחק עם מקור האור ביחס לחפצים אחרים הסובבים אותו.

פוסטר לתערוכה

Optics and Chromatics

פוסטר לתערוכה הכותרת אופטיקה וכרומטית מתייחסת לוויכוח בין גתה לניוטון על אופי הצבעים. הדיון הזה מיוצג על ידי ההתנגשות בין שתי הקומפוזיציות בצורת האותיות: האחת מחושבת, גיאומטרית, עם קווי מתאר חדים, והשנייה נשענת על המחזה האימפרסיוניסטי של צללים צבעוניים. בשנת 2014 עיצוב זה שימש ככיסוי לכיסויי האמן של סדרת פנטון פלוס.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.