מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
וילה

Tranquil Dwelling

וילה העיצוב משתמש בטכניקות עיצוב בעלות איזון פורמלי כשימות העברת התפיסה האמנותית המזרחית. הוא מאמץ אלמנטים של במבוק, סחלב, פריחת שזיף ונוף. המסך הפשוט נוצר על ידי הארכת צורת הבמבוק באמצעות ניכוי צורת הבטון והוא נעצר במקום בו עליו לעצור. הסלון ופריסות חדר האוכל של מעלה ומטה מגדירים את מגבלת החלל ומגלמים את המרחב הסיכוי המזרחי שהוא דליל וטלאים. סביב הנושא של חיים פשוטים ונוסעים בקלילות, הקווים הנעים ברורים, זהו ניסיון חדש לסביבת המגורים של האנשים.

מיתוג מכוני יופי

Silk Royalty

מיתוג מכוני יופי מטרת תהליך המיתוג היא למקם את המותג בקטגוריית ה- high-end על ידי מבט ותחושה של הסתגלות למגמות העולמיות בתחום האיפור וטיפוח העור. אלגנטי בחלקו הפנימי והחיצוני, ומציע ללקוחות מפלט מפואר לסגת לטיפול עצמי ועוזב מחודש. תקשורת בהצלחה לחוויה לצרכנים הוטמעה בתהליך העיצוב. לכן, סלון אלחריר פותח, המביע נשיות, אלמנטים חזותיים, צבעים מרקמים ומרקמים תוך הקפדה על הפרטים המשובחים בכדי להוסיף יותר ביטחון ונוחות.

מטבח

KITCHEN TRAIN

מטבח שימוש בסגנונות שונים של מכשירי מטבח יוצר סביבת בישול לא מסודרת בנוסף לטרדה חזותית. לשים את זה על קצה המזלג, ניסיתי להכין קבוצה מאוחדת של מטבח פופולריים אלה הנפוצים בכל הבתים. העיצוב הזה היה בהשראת יצירתיות בלבד. "צורה מאוחדת" ו"מראה נעים "הם שני המאפיינים שלה. יתר על כן, השוק יתקבל בברכה בגלל המראה החדשני שלו. זו תהיה הזדמנות עבור היצרן והלקוח שקונים 6 כלים באריזה אחת.

מסוף הגירה אוטומטי

CVision MBAS 2

מסוף הגירה אוטומטי MBAS 2 תוכנן כדי להתריס נגד טיבם של מוצרי אבטחה ולמזער הפחדה ופחד מהיבטים טכנולוגיים ופסיכולוגיים כאחד. העיצוב שלה מפרש מחדש אלמנטים ממוחשבים ביתיים מוכרים בכדי לספק מראה ידידותי למשתמש לאזרחים כפריים סביב גבול תאילנד. קוליות וויזואליות על המסך מנחות משתמשים בפעם הראשונה צעד אחר צעד בתהליך. גוון הצבע הכפול במשטח הדפסת האצבע מצביע בבירור על אזורי סריקה. MBAS 2 הוא מוצר ייחודי שמטרתו לשנות את הדרך בה אנו חוצים גבולות, ומאפשרים מספר שפות וחווית משתמש ידידותית ללא הבחנה.

אולם תצוגה

From The Future

אולם תצוגה אולם תצוגה: באולם התצוגה מוצגות נעלי אימון וציוד ספורט, שיוצרו בטכנולוגיית הזרקה. המקום נראה כמו מיוצר בלחיצת עובש הזרקה. בשיטת הייצור של המקום, רהיטים כאילו הם נפגשים עם מיוצרים בתבנית הזרקה על מנת לייצר את השלם. שבילי תפירה גסים שעל התקרה מרככים את כל הוויזואליות הטכנולוגית.

כסא

SERENAD

כסא אני מכבד את כל הכסאות. לדעתי אחד הדברים החשובים והקלאסיים והמיוחדים בעיצוב פנים הוא הכסא. הרעיון של כסא סרנד מקורו בברבור על המים שהסתובב והניח את פניה בין הכנפיים. אולי המשטח הזוהר והחלקלק בכסא סרנד עם עיצוב שונה ומיוחד הוא נעשה רק למקומות מאוד מיוחדים וייחודיים.